Makijaż próbny | Czy warto go wykonać? | Dylemat każdej Panny Młodej

Ślubny makijaż próbny – czy warto go wykonać?

ślubny makijaż próbnyWiele Klientek wciąż ma wątpliwości czy warto wykonać ślubny makijaż próbny. Ile kosztuje i czy rzeczywiście będzie potrzebny? Mam na to jedną odpowiedź – WARTO. W tym wpisie dowiecie się dlaczego.
Wiele przyszłych Panien Młodych przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze wizażystki, która wykona ich makijaż ślubny rozważa opcję makijażu próbnego. Jak wiadomo przygotowania do uroczystości takiej jak ślub to dość nerwowy okres dla każdej kobiety. Fryzura, kreacja oraz makijaż muszą wyglądać perfekcyjnie i tak samo prezentować się na zdjęciach z uroczystości. Zwłaszcza, że zdjęcia ślubne będziemy wspominać przez wiele lat. Dlatego też zawsze gorąco zachęcam Klientki do wykonania makijażu próbnego przed ślubnym makijażem właściwym. Dlaczego? Oto najważniejsze korzyści takiej usługi:

Z makijażem próbnym unikniesz wpadki (oraz stresu)

Dzień ślubu to nie czas na eksperymenty. Warto wcześniej przetestować różne rozwiązania i uniknąć stresu. Być może wymarzony przez Ciebie makijaż ślubny okaże się nietrafionym rozwiązaniem, a jak masz się o tym przekonać nie wykonując próby? Jest to czas, aby na spokojnie omówić oczekiwania oraz upodobania związane z makijażem. Usługa makijażu próbnego pozwoli Ci zobaczyć efekt końcowy odpowiednio wcześniej. Dodatkowo dobra makijażystka wykonana na koniec zdjęcie, aby pokazać Pannie Młodej cały efekt. Dzięki temu będziesz miała pewność, że na ślubie Twój makijaż będzie wyglądał perfekcyjnie.

Makijaż próbny pozwoli Ci sprawdzić umiejętności makijażystki

Pamiętaj, że dzięki usłudze makijażu próbnego będziesz mogła sprawdzić umiejętności wybranej przez Ciebie makijażystki. Dodatkowo odpowiednio wcześniej przekonasz się, czy miło Ci się współpracuje z daną osobą i unikniesz nieprzyjemnej atmosfery w dniu własnego ślubu.
Pamiętaj także, że dzięki wcześniejszemu przetestowaniu makijażu oraz umiejętności wizażystki będziesz mogła ze spokojem oddać się w jej ręce w tym najważniejszym dla Ciebie dniu, a także z czystym sumieniem zlecić jej wykonanie makijażu druhen czy Pana Młodego.

Ślubny makijaż próbny – jak to wygląda u mnie?

Na początku makijażu próbnego przeprowadzam dokładny wywiad z klientką na temat pielęgnacji, którą stosuje na co dzień. Pozwala mi to dobrać odpowiednie kosmetyki. Sprawdzam jak skóra klientki reaguje na kosmetyki i czy nie ma reakcji alergicznej, co wpływa oczywiście na wygląd makijażu. Pamiętaj, że nie wszystkie kosmetyki pasują do każdego typu skóry.
Przed pracą rozmawiamy o oczekiwaniach, także o wymarzony makijaż ślubny i dostosowuję go do Twojego typu urody. Warto pamiętać też, że na trwałość makijażu duży wpływ ma wcześniejsza odpowiednia pielęgnacja skóry ze strony klientki, a zwłaszcza stopień nawilżenia cery, który wynika np. z ilości przyjmowanych płynów itd. Jeśli los zechce spłatać nam figla i np. wybrany podkład się zwarzy, istnieje możliwość umówienia się na przetestowanie innego podkładu. Podczas makijażu próbnego oceniam także jego trwałość. Jest to najlepszy czas na przemyślenie ewentualnych drobnych zmian w stylu makijażu, a przyszła Panna Młoda ma czas, aby spokojnie zastanowić się nad tym, czy czuje się w makijażu komfortowo.

Ślubny Makijaż próbny – ile kosztuje?

Makijaż próbny wykonany przeze mnie kosztuje tyle samo co właściwy makijaż ślubny wykonywany w dniu ślubu. Wynika to z faktu, że do jego wykonania używam tych samych kosmetyków, których użyję przy makijażu ślubnym, a także poświęcam tyle samo czasu, a nawet i więcej.
Makijaż próbny to makijaż pełny, który ma dać dokładny obraz tego, czego przyszła Panna Młoda może oczekiwać w dniu swojego ślubu. Naturalne jest więc to, że jego cena musi być taka sama. Dlatego mogę z całą pewnością polecić usługę makijażu próbnego każdej przyszłej Pannie Młodej i nie tylko. Warto zadbać o swoją urodę przed ślubem i mieć 100% pewności, że będziemy wyglądać pięknie i dokładnie tak, jak sobie wymarzyłyśmy.

ślubny makijaż próbny

Ślubny makijaż próbny

Makijaż próbny | Czy warto go wykonać? | Dylemat każdej Panny Młodej

2 komentarzy o: “Makijaż próbny | Czy warto go wykonać? | Dylemat każdej Panny Młodej

 • 23 października 2017 at 18:22
  Permalink

  Fajny artykuł. Zapraszam na mój blog 🙂

 • 7 kwietnia 2017 at 21:14
  Permalink

  Zdecydowanie polecam makijaż ślubny i próbny w wykonaniu Justyny !!!!!! 🙂
  jestem jedną z tych osób, które nie rozumiały potrzeby makijażu próbnego – bo i co miałoby nie wyjść, a przecież budżet i tak już jest napięty… A jednak warto, moja cera nie polubiła pierwszego podkładu… zważył się dość szybko. A co by było bez makijażu próbnego…?
  Na szczęście zdecydowałam sie na makijaż próbny, zrobiłyśmy 2gą próbę innego podkładu i tu już efekt był idealny 🙂

Comments are closed.