Opinie Klientów

opinie klientów makijaż ślubny warszawa

Oceń makijaż i moją pracę..

Jesteś zadowolona z makijażu, który Ci zrobiłam? Skorzystałaś z moich usług i chciałabyś podzielić się wrażeniami z innymi? Właśnie tu możesz to zrobić. Będzie mi miło, jeśli powiadomisz o tym inne osoby szukające wizażystek i makijażystek z Warszawy. Wszystkie opinie Klientów są dla mnie bardzo cenne oraz pomocne dla innych. Zachęcam do oceny mojej pracy, a za wszystkie dotychczasowe opinie i ciepłe słowa serdecznie dziękuję 🙂 .

8 komentarzy o: “Opinie Klientów

 • 3 lipca 2018 at 12:51
  Permalink

  Z panią Justyną współpracuje się doskonale. Jest bardzo miłą i utalentowaną profesjonalistką.
  Polecam bardzo.

  Reply
 • 23 kwietnia 2017 at 20:51
  Permalink

  Profesjonalistka w każdym calu! Przede wszystkim świetnej jakości kosmetyki z najwyższej półki. Bardzo sympatyczna osoba, która potrafi wykonać makijaż idealny dla danego typu urody i podkreślić to, co w niej najlepsze. Gorąco polecam!!

  Reply
 • 11 kwietnia 2017 at 21:00
  Permalink

  Wizażystka pracuje na najlepszych produktach, jednak głównie jej perfekcja i talent sprawiły, że byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego. Justyna pięknie podkreśliła zalety mojej urody, a makijaż wyglądał rewelacyjnie podczas kilkugodzinnej sesji i jeszcze długo po niej. Gorąco polecam!!!

  Reply
 • 7 kwietnia 2017 at 21:40
  Permalink

  Chciałam raz jeszcze podziękować za śliczny, trwały i dopasowany do oczekiwań makijaż ślubny, przetrwał całą noc 🙂
  Jestem też bardzo wdzięczna, że wytłumaczyłaś mi potrzebę wykonania makijażu próbnego – każda cera mimo starannego doboru podkładu może zareagować różnie, tak jak moja, pierwszy próbny podkład dosyć szybko sie zważył, jednak drugi już był idealny 🙂

  gorąco polecam!!!

  Reply
 • 26 marca 2017 at 07:28
  Permalink

  Pani Justyna malowała modelki do sesji kalendarza charytatywnego, która odbyła się we wrześniu 2015 roku w Łazienkach Królewskich w Starej Oranżerii. Dziewczyny wyglądały świetnie i czuły się świetnie przed obiektywem. Powstał bardzo dobry materiał zdjęciowy, a w efekcie dzieci z Domu Dziecka przy ul. Nowogrodzkiej 75 otrzymały pieniądze na rehabilitację. Bardzo dziękuję za pomoc i oczywiście polecam!

  Reply
 • 24 marca 2017 at 10:40
  Permalink

  Wspaniałe połączenie: talent, pasja, dążenie do perfekcji. Uwielbiam z Nią pracować! Zawsze dokładnie tak, jak chce aby było 🙂

  Reply
 • 5 marca 2017 at 17:34
  Permalink

  Witam,
  Chcę jeszcze raz podziękować za profesjonalny makijaż. Pomimo całonocnej zabawy nic nie spływało mi z twarzy. Wszystkie koleżanki podziwiały Pani pracę, a ja czułam się świetnie ? Z całego serca polecam usługi Pani Justyny

  Reply
 • 4 marca 2017 at 22:38
  Permalink

  Witam Pani Justyno,

  chciałam Pani z całego serca podziękować za piękny makijaż – trzymał się całą noc, mimo, że byłam mokra od tańca 🙂 Skóra była pomalowana idealnie ponieważ twarz się nie świeciła!
  Mama i siostra wyglądały przepięknie, zbierały same pochwały 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *