Kursy i Szkolenia

Indywidualny Kurs Makijażu Warszawa

Zainteresowała Cię tematyka wizażu i makijażu? Chciałabyś spróbować swoich sił na kursie u profesjonalnej makijażystki? Specjalnie dla Ciebie oferuję indywidualny kurs makijażu w Warszawie.

Indywidualny kurs makijażu to usługa dla kobiet, które chcą zadbać o swój wizerunek i nauczyć się robić piękny makijaż dla własnych potrzeb. Umiejętność tuszowanie niedoskonałości cery oraz jednoczesnego podkreślenia atutów urody jest bardzo przydatna w codziennym życiu każdej kobiety. Nie bez powodu mówi się, że „jak cię widzę, tak cię piszą”.

Zadbany wygląd to pewność, że zrobimy dobre wrażenie na innych, co będzie przydatne w wielu sytuacjach zawodowych i prywatnych. Znajomość technik oraz podstawowych tajników makijażu nie jest próżnością, lecz inwestycją w siebie, która może przynieść nam wiele korzyści. Wiele kobiet i zapewnia mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, jakie „cuda” może sprawić piękny makijażu na zadbanej kobiecej twarzy.

W większości kultur świata wygląd, w tym ubiór, fryzura oraz makijaż mają ogromne znaczenia w relacjach biznesowych oraz prywatnych. Nie wierzysz? Przyjdź na mój indywidualny kurs makijażu w Warszawie i przekonaj się, jak umiejętność wykonywania perfekcyjnego makijażu może zmienić Twoje życie na lepsze.

Na kursie ze mną dowiesz się wszystkiego na temat:

  • Zasad pielęgnacji twarzy i diagnozowania typu cery,
  • Modelowania kształtu twarzy, makijażu oczu, korekty ust,
  • Korygowania niedoskonałości cery,
  • Podstawowych kosmetyków do makijażu i ich zastosowania,
  • Ciekawostek na temat używanych przez Ciebie kosmetyków,
  • Kosmetyków, który warto kupić przy Twojej urodzie i kondycji cery.

A przede wszystkim nauczysz się właściwie wykonywać makijaż dzienny lub makijaż wieczorowy.

Indywidualny kurs makijażu przeprowadzam na miejscu u Klientki (Warszawa oraz okolice Warszawy).  Szkolenia odbywają się w dni robocze od poniedziałku do czwartku. Każdy indywidualny kurs makijażu trwa 3 godziny, a cena obejmuje sam kurs + dojazd do domu Klientki. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego programu kursu według potrzeb Klientki. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj zakładkę FAQ lub zadaj pytanie poprzez formularz kontaktowy.

indywidualny kurs makijażu warszawa

Indywidualny Kurs Makijażu Warszawa