O Mnie

Makijaż profesjonalny ślubny, wieczorowy, okazjonalny

makijaż profesjonalny

Sercem w Warszawie, a korzeniami z Białegostoku. Jestem profesjonalną makijażystką z dyplomem Akademii Makijażu Mokotowska w kieszeni. Wykonuję makijaż profesjonalny oraz oferuję indywidualne szkolenia makijażowe dla klientek, konsultacje z zakresu wizażu i makijażu oraz pomoc w doborze kosmetyków. Dysponuję własnym profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, obsługuję także duże eventy i imprezy wraz z ekipą asystentów.

 

W moim portfolio znalazła się współpraca z cenionymi fotografami oraz praca przy wielu sesjach zdjęciowych i reklamach telewizyjnych. Wykonywałam makijaż profesjonalny na potrzeby wielu programów telewizyjnych m.in. Must Be The Music oraz pokazów mody: Paprocki i Brzozowski, MMC, Łukasza Jemioła i Mariusza Przybylskiego.

 

Makijaż profesjonalny Warszawa i okolice

makijaż profesjonalny

Świadczę usługi makijażu profesjonalnego na terenie Warszawy oraz w promieniu 100 km od Warszawy. Jeśli masz dla mnie duże zlecenie oferuję dojazd także w inne miejsce na terenie całej Polski. Pracuję tylko na profesjonalnych kosmetykach dostępnych na rynku polskim oraz sięgam po produkty z zagranicznych półek: Make Up Forever, Laura Mercier, Anastasia Beverlyhlls, Becca, Inglot, Tarte, NARS, Smashbox.

 

makijaż profesjonalny

Ogromnie ważny jest dla mnie rozwój zawodowy, dlatego regularnie uczestniczę w targach makijażu profesjonalnego w Polsce i na świecie (IMATS), a także śledzę bieżące trendy makijażowe z całego świata. Zachęcam do kontaktu poprzez formularz na stronie. Możecie się ze mną skontaktować także za pomocą maila, poprzez wiadomość na fanpage’u. Zawsze staram się odpowiedzieć jak najszybciej. Możliwy jest też kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00).

 

Makijaż to nie jedyna moja pasja. Rozwijam się także w kierunku fotografii, mody, kocham podróże oraz zwierzęta – w domu posiadam dwa urocze kociaki. W wolnych chwilach nagrywam tutoriale makijażowe, które znajdziecie na moim kanale na YouTube. Aktywnie prowadzę swoje profile w mediach społecznościowych (Facebook, Snapchat, Instagram), gdzie dziele się z Wami nowinkami oraz inspiracjami z zakresu makijażu profesjonalnego.

 

Serdecznie zapraszam 🙂

 

makijaż profesjonalny

Dyplom oraz certyfikat ukończenia szkoły są dla Państwa gwarancją mojego profesjonalizmu.

 

makijaż profesjonalny

Makijaż Profesjonalny