Makijaż

Makijaż Profesjonalny: Ślubny, Wieczorowy z Dojazdem do Klientek

wizażystka warszawa, makijaż ślubny, makijaż warszawaSzukasz makijażystki w Warszawie lub okolicy? Dobrze trafiłaś! Zapraszam do skorzystania z moich usług. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, a do każdej Klientki – z dużą dozą zaangażowania, cierpliwości i serdeczności. Moje usługi obejmują:

  • profesjonalny makijaż ślubny,
  • makijaż wieczorowy/okazjonalny,
  • makijaż na sesję zdjęciową,
  • indywidualny kurs makijażu.

Wiem jak ważny jest makijaż ślubny dla przyszłej Panny Młodej – musi prezentować się pięknie na żywo i na zdjęciach aż do samego rana. Dlatego oferuję moje profesjonalne usługi poparte wieloletnim doświadczeniem. Używam wysokiej jakości kosmetyków – tu nie ma miejsca na kompromisy. Musi być idealnie.  Mogę pochwalić się wieloma zadowolonymi Klientkami – a ich rekomendacja jest przecież najważniejsza. Sprawdź opinie o mnie oraz zobacz efekty mojej pracy w zakładce Portfolio.

 

Dowiedz się więcej na temat mojej oferty.

Na pewno zanim zdecydujesz się na skorzystanie z moich usług i zarezerwowanie swojego terminu na makijaż będziesz miała wiele pytań. W tym celu przygotowałam dział FAQ, a w nim najczęściej zadawane pytania oraz moje odpowiedzi. Aktualny cennik znajdziesz tutaj (Pobierz PDF). Pamiętaj że pracuję tylko u klienta, a dojeżdżam w promieniu 100 km od Warszawy.

Jeśli chciałabyś zapytać o indywidualną ofertę na makijaż wieczorowy, makijaż ślubny czy makijaż próbny w Warszawie i okolicy lub ustalić indywidualny program kursu makijażu możesz napisać do mnie za pomocą formularza kontaktowego. Na Twoje pytania odpowiem jak najszybciej. W sprawach pilnych zadzwoń – numer telefonu znajdziesz w stopce strony.

 

wizażystka warszawa, makijaż ślubny, makijaż warszawa

Makijaż profesjonalny – pasja, którą warto się dzielić.

Poza wykonywaniem makijaży ślubnych, wieczorowych, do sesji zdjęciowych, organizuję indywidualne kursy makijażu. Wszystkie szczegóły na temat szkoleń znajdziesz w zakładce Kursy i Szkolenia.

Jeśli istnieje taka potrzeba realizuję także większe zlecenia komercyjne – posiadam sprawdzony i doświadczony zespół asystentów oraz własne profesjonalne oświetlenie. Z takim zapleczem mam pełne wsparcie podczas prac przy eventach, sesjach zdjęciowych czy przy nagraniach do programów telewizyjnych.

Makijaż, po za sposobem na życie jest dla mnie również wielką pasją, a swoją wiedzą w tym temacie chętnie dzielę się na blogu. Zachęcam do czytania wszystkie osoby zainteresowane tematyką makijażu i wizażu. 

Poza usługą profesjonalnego makijażu na różne okazje oferuję także realizację indywidualnych projektów. Jestem otwarta na nowe, także niekonwencjonalne formy współpracy. Gwarantuje profesjonalne podejście do tematu, doświadczenie i świeże oraz kreatywne spojrzenie na kwestię makijażu i wizażu. W sprawie innych form współpracy zachęcam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

wizażystka warszawa, makijaż ślubny, makijaż warszawa

Wizażystka Warszawa, Makijaż Ślubny, Makijaż Warszawa